Тестування та навчання студентів

Студенти навчально-наукового інституту математики та інформаційний технологій  (ННІМІТ) разом з викладачами домогли у встановленні переферійного обладнання у приміщеннях Центру ІТ рішень.

Від тепер, завдяки угоді ENI/2018/398-605 – Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування  (за фінансової підтримки Європейського Союзу) всі студенти та учні структурних  підрозділів ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка" мають можливість навчатися на сучасній обчислювальній техниці та використувувати віртуальні обчислювальні ресурси ННІМІТ.

Виаладачі  університету у приміщеннях ЦІТ проводять консультування студентів  з різноманітних питань використання обчислювальної техніки.  Таким чином, у м. Миргрод вдалося відновити навчальний процес у змішаному (очно-дистанційному) режимі навчання, а у всіх студентів м. Миргород з'явилась можливість працювати у лабораторіях ЦІТ у вільний та зручний час.