Діяльність центру

В цей час Миргородський ЦІТ ННІМІТ ЛНУ використовується  студентами та викладачами  різноманітних спеціальностей ЛНУ імені Тараса Шевченка, здобувачами освіти ВСП «Рубіжанський фаховий коледж», ВСП «Брянківський коледж».

Однак, одним з головних завданнь ЦІТ  є створення умов для співпраці та використання наявних інформаційних ресурсів між всіма закладами освіти, державними установами, підприємцями, а також  іншими мешканцями Миргородської громади та інших регіонів України  з метою сприяння реалізації державної політики в галузі цифровізації, для зміцнення потенціалу органів місцевого самоврядування, розробки та впровадження нового програмного забезпечення в громадах, надання допомоги щодо супроводу інформаційних систем.
(більш детально - дивись "Основні напрямки діяльності" та "віртульні ресурси").

Суттєвою особливістю ЦІТ ННІМІТ ЛНУ є консолідація наявного спеціалізованого устаткування, що дозволяє проводити комплексні інноваційні рішення у різноманітних напрямках використання віртуальних, інформаційних  та цифрових технологій. До складу ЦІТ планується включити:

Миргородський Центр ІТ рішень ЛНУ імені Тараса Шевченка знаходиться за адресою:

м. Миргород, вул. Старосвітська, 52/15
тел.: +380661733850, mail g.mogilniy@gmail.com