Підтримка цифрового навчання

Програмно-апаратний комплекс цифрового навчання - це лабораторії, що оснащені сучасними моноблоками, принтерами та мультимедійним обладнанням. Цей комплекс використовується для організації освітнього процесу з використанням обчислювальної техніки.
   Крім навчання студентів та учнів комплекс призначено для проведення різноманітних заходів з підвищення кваліфікації різноманітних верств населення, розповсюдження  існуючого досвіду та розвитку  нових підходів до організації цифрового (дистанційного) навчання з викладачами, студентами та  вчителями закладів середньої освіти.
  Комплекс спрямовано на вирішення наступних завдань:
      - проведення лекційних та лабораторних занять зі студентами всіх структурних підрозділів ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка";
      - підвищення кваліфікації працівників системи державного управління;
      -  опановування сучасними цифровими приладами;
      - створення умов для сталого розвитку цифрової освіти  регіону.