Загальна структура

З початком відкритої збройної агресії російської федерації Луганський національний університет імені Тараса Шевченка  було евакуйовано до Полтавської області. В цей час університет розташовано у трьох локаціях: м. Полтава, м.Лубни та м. Миргород.  Наказом МОН України  №337 від 14 квітня 2022 та №1591 від "29" грудня 2023 р  затверджено місцезнаходження університету. ЦІТ – це структурний підрозділ університету, який створено за фінансової підтримки Європейського Союзу з метою сприяння реалізації державної політики в галузі цифровізації на території Миргородської громади та Полтавської  області та всебічної підтримки навчального процесу.

ЦІТ отримав обладнання та протягом 2023 року створив спеціалізовану серверну лабораторію, лабораторію міні-комп’ютерів та інтернет речей, аудиторії для цифрового навчання та, в першу чергу, зосередив свої зусилля на впровадженні потужної інформаційної системи з підтримкою сучасних систем віртуалізації.