Вітаємо на сайті

Інноваційний центр ІТ рішень (ЦІТ) – це навчально-науковий підрозділ інституту математики та інформаційних технологій ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (ЛНУ) , спрямований на вивчення, розробку, впровадження та поширення серед студентів, викладачів, держслужбовців, школярів та населення регіону нових, інноваційних інженерно-технічних рішень в галузі ІТ на засадах  використання сучасного обчислювального та інженерно-технічного обладнання.

ЦІТ ННІМІТ ЛНУ створений у межах угоди ENI/2018/398-605 – Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування  за фінансової підтримки Європейського Союзу з метою сприяння реалізації державної політики в галузі цифровізації на території Миргородської громади та Полтавської  області, для зміцнення потенціалу органів місцевого самоврядування, розробки технічних завдань для впровадження нового програмного забезпечення в громадах, надання допомоги щодо супроводу інформаційних систем на рівні громад, надання послуг віртуального дистанційного навчання, підвищення кваліфікації, перекваліфікації, проведення заходів з навчання з питань цифровізації навчального процесу, органів місцевого самоврядування і різних верств населення. Він повністю оснащений обладнанням і програмним забезпеченням для того, щоб на цій базі бути консультаційним майданчиком для впровадження цифрових інструментів в соціально-економічні системи.

У своїй діяльності Миргородський ЦІТ керується законодавством України, Статутом ЛНУ, Положенням про Центр ІТ рішень ЛНУ та іншими нормативними документами.  З урахуванням загальної структури ЛНУ імні Тараса Шевченка  ЦІТ створює основу інформаційної підтримки навчального процесу, сприяє підвищенню кваліфікації фахівців  державних та інших установ.

Миргородський  ЦІТ ННІМІТ ЛНУ веде політику відкритого спілкування та пропонує:

• надання допомоги щодо впровадження, налаштування та супроводу інформаційних систем на різних рівнях;
  • впровадження сучасних віртуальних обчислювальних систем на засадах рішень VMware vSphere та VMware Horizon та розгортання різноманітного програмного забезпечення у мережі Інтернет;
  • створення навчальних віртуальних комп'ютерних операційних систем  Windows та Linux;
  • надання допомоги у розгортанні, впровадженні, налаштуванні різноманітних програмних засобів та створенні Web систем;
  • підвищення кваліфікації для вчителів загальноосвітніх шкіл та ліцеїв, викладачів навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації;
  • проведення заходів з цифрового навчання населення, держслужбовців, здобувачів освіти;
  • створення місць для проходження студентами навчальних закладів (в тому числі фахових коледжів) навчальної та інших видів практики;
  • співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування, з іншими установами та організаціями, з метою підвищення рівня володіння комп’ютерними електронними засобами;
  • розробку технічних завдань для впровадження нового програмного забезпечення в громадах областей задля переходу до виключно цифрової взаємодії між структурними підрозділами відповідної ради та округами, владою, державою, а також з жителями громади;
  • створення майданчика трансферту  технологій інтернету речей між різними сферами господарювання в регіоні.

При організації курсів ЦІТ ННІМІТ ЛНУ використовує сучасне програмне забезпечення Microsoft, VMware та прогресивні освітні технології. Надає  гнучкий графік роботи (24/7), адаптує різноманітне програмне забезпечення та обсяг віртуальних ресурсів, який максимально враховує реальні потреби слухачів. Можливе поєднання очних та дистанційних форм навчання.

Миргородський Центр ІТ рішень ЛНУ імені Тараса Шевченка знаходиться за адресою:

м. Миргород, вул. Старосвітська, 52/15
тел.: +380661733850, mail g.mogilniy@gmail.com